مدیریت آمار و فناوری اطلاعات
۱۳۹۸/۲/۵
1397/10/02
پانزدهمين جلسه ستاد اجرايي برنامه تحول نظام سلامت
يكشنبه 2ديماه97، پانزدهمين جلسه ستاد اجرايي برنامه تحول نظام سلامت با حضور سرپرست محترم دانشگاه، معاون توسعه و مديريت منابع، مدير آمار و فناوري اطلاعات،رئيس بيمارستان شهداء لردگان خانم دكتر مريم بابائيان، مديريت بيمارستان كاشاني آقاي دكتر محسن آقايي و 
مدير كل بيمه سلامت استان در سالن كنفرانس ابن سينا مجتمع رحمتيه دانشگاه برگزار گرديد.
 
در اين جلسه، ضمن بررسي وضعيت بيمارستان كاشاني و شهداء لردگان درخصوص چگونگي رفع مشكلات و ابهامات، بحث و تبادل نظر صورت گرفت. در ابتداي اين جلسه پس از ارايه گزارش توسط آقاي دكتر آقايي و خانم دكتر بابايي از روند اجراي طرح تحول نظام سلامت، به ارايه گزارش از اقدامات انجام شده دربيمارستان هاي فوق الذكر پرداختند .
در ادامه دكتر رئيسي با بيان مطالبي پيرامون طرح تحول نظام سلامت را ارتقاي كيفيت در مبحث آموزش خواند و اظهار كرد: مديران گروه ها و روساي بخش ها بعنوان يكي از حلقه هاي مهم در اجراي برنامه تحول مي باشند و بايد با جديت و حساسيت بيشتري در اجراي صحيح و رفع مشكلات موجود گام بردارند.
وي در بخش ديگري از سخنان خود اجراي هر چه بهتر برنامه را منوط به مشاركت در زمينه نظارت، تعيين و بازنگري در شرح وظايف پزشكان، اصلاح فرايندهاي جاري و كليه مورادي كه در پيشبرد و رفع مشكلات موجود مي تواند موثر باشد دانست.
در پايان اين نشست دكتر شيراني پس از بحث و بررسي پيرامون مباحث مرتبط با برنامه تحول سلامت، توضيحات تكميلي را ارائه نمودند.
 

تعداد بازدید:
2
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس : شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد دانشگاه، ساختمان شماره 1
كدپستي :8815713471           تلفن :33331040-038
                   دور نگار :33331040-038
                      It@skums.ac.ir    
تاریخ بروز رسانی 1398/02/05
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
Powered by DorsaPortal