مدیریت آمار و فناوری اطلاعات
۱۳۹۸/۲/۵
1397/08/26
همايش پدافند غير عامل و آشنايي با محصولات تراريخته و سبك زندگي
در بيست و ششمين روز از آبان ماه 97، همايش پدافند غيرعامل و آشنايي با محصولات تراريخته و سبك زندگي با حضور پروفسور علي كرمي متخصص بيوتكنولوژي پزشكي، در دانشگاه علوم پزشكي شهركرد برگزار شد.
دكتر فرامرز شاهين با اعلام اين خبر افزود: اين همايش با حضور 500 نفر از اساتيد دانشگاه، فرمانداران، بخشداران، روسا و مديران كارگروه هاي تخصصي پدافند غيرعامل و كساني كه به نحوي با موضوع پدافند غيرعامل مرتبط و در اين زمينه مشغول به خدمت هستند بمنظور برنامه ريزي دقيق و مدون در حوزه هاي مختلف بويژه حوزه بهداشت و درمان با محوريت بيان تهديدات نوين، جنگ خاموش، سبك زندگي، محصولات تراريخته و طب سنتي در سالن همايش هاي ابن سيناي مجتمع رحمتيه دانشگاه علوم پزشكي شهركرد برگزار شد.
وي همچنين از برگزاري نمايشگاه پدافندغير عامل در حاشيه اين همايش خبر داد و افزود: خوشبختانه اين همايش با استقبال خوب كارشناسان روبه رو شد.
گفتني است، معاون درمان دانشگاه علوم پزشكي شهركرد در اين همايش با اشاره به شرايط كشور و دسيسه هاي دشمن براي وارد نمودن ضربه به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران افزود: دانشگاه علوم پزشكي در سه حوزه بهداشت و پيشگيري، درمان ترياژ بيماران و تشخيص و آشكار سازي در حوزه پدافندغيرعامل نقش آفريني مي كند.
دكتر محسن درخشان با اشاره به اهميت توجه به مسائل حوزه بهداشت و درمان و خطراتي بي توجهي در اين زمينه افزود: در صورت كوچك ترين غفلتي دشمن مي تواند حتي از تجمعات مردمي استفاده و سلامت مردم را به شدت تهديد نمايد.
وي اضافه كرد: لذا در اين زمينه بايد فعالانه و در راستاي آگاهي بخشي به عموم و اتخاذ تمهيدات لازم هوشيارانه عمل كرد.
وي در ادامه به نقش مديران در مراكز درماني و لزوم آمادگي مديران در تمامي سطوح براي مديريت مسائل مرتبط با حوزه سلامت مردم تاكيد كرد.
تعداد بازدید:
1
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس : شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد دانشگاه، ساختمان شماره 1
كدپستي :8815713471           تلفن :33331040-038
                   دور نگار :33331040-038
                      It@skums.ac.ir    
تاریخ بروز رسانی 1398/02/05
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
Powered by DorsaPortal