مدیریت آمار و فناوری اطلاعات
۱۳۹۸/۲/۵
1397/06/15
سيستم جامع آمار و اطلاعات دانشگاه علوم پزشكي شهركرد به نسخه جديد ارتقا يافت
به همت كارشناسان اداره آمار و فناوري اطلاعات دانشگاه علوم پزشكي شهركرد  و همكاري مديريت فن آوري اطلاعات  امكان بهره مندي از امكانات توسعه يافته در نسخه 22 نرم افزار جامع آمار و اطلاعات فراهم شد.
كارشناس اداره آمار دانشگاه در اين خصوص گفت: نسخه 22 نرم افزار جامع آمار و اطلاعات با هدف افزايش سرعت و دقت در اخذ و ارائه آمارها جايگزين نسخه قبلي در سازمان ميگردد.
سهولت دسترسي به جامعه آماري، تهيه گزارشات پويا، ارائه اطلاعات منسجم و يكپارچه، فراهم آوردن امكان دسترسي مديران و برنامه ريزان به بانك متمركز آماري از هر محل و در هر زمان و افزايش امنيت اطلاعات موجود را از جمله مزاياي نسخه جديد اين نرم افزار است.
امكانات اين نرم افزار هر ساله برحسب نيازهاي جديد سازمان ارتقاء مي‌يابد و كاربران آن آموزش‌هاي لازم در خصوص استفاده از امكانات نسخه‌هاي جديد را طي دوره هاي آموزشي فرا مي گيرند.
استفاده از نرم افزار جامع آمار و اطلاعات دانشگاه از تاريخ آذر ماه سال 1396 در سازمان مركزي آغاز شده است، ايجاد بانك متمركز آماري دردانشگاه و امكان دسترسي به آمارهاي بروز، مستند و جامع از سوي مديران و برنامه‌ريزان سازمان از جمله اهداف اصلي در كاربري اين نرم افزار است.
تعداد بازدید:
24
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس : شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد دانشگاه، ساختمان شماره 1
كدپستي :8815713471           تلفن :33331040-038
                   دور نگار :33331040-038
                      It@skums.ac.ir    
تاریخ بروز رسانی 1398/02/05
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
Powered by DorsaPortal