مدیریت آمار و فناوری اطلاعات
۱۳۹۸/۲/۵
1397/06/04
بازديد رئيس گروه تعالي باليني معاونت درمان وزارت بهداشت درخصوص ارزيابي نظام ارجاع از بيمارستان فارسان و مركز بهداشتي فيل آباد


به گزارش روابط عمومي بيمارستان :

دكتر صباغيان و هيئت همراه در روز سه شنبه 30 مرداد ماه 1397 به منظور بازديد از نحوه پيشرفت هتلينگ و سيستم ارجاع بيمارستان سيدالشهداء(ع) از اين مركز بازديد نمودند .
به همين منظور جلسه اي به مدت يكساعت با حضور دكتر صباغيان و هيئت همراه ،مسئولين شبكه بهداشت شهرستان فارسان ،مسئولين بيمه سلامت استان و شهرستان و مسئولين بيمارستان برگزار گرديد .در ابتداء جلسه دكتر صادقيان رئيس بيمارستان فارسان ضمن خير مقدم به ميهمانان ،تقدير و تشكرنمودند از خانم دكتر صباغيان وهيئت همراه كه در خصوص پيشرفت هتلينگ و سيستم ارجاع بيمارستان در اين مركز حضور يافتند .
دكتر صباغيان ضمن تشكر و خرسندي از اينكه پيشرفت هتلينگ بيمارستان و راه اندازي سيستم ارجاع شهرستان بسيار سريع و عالي انجام شده است از مسئولين خواستند كه هماهنگي درون بخشي بهتر و محكمتري داشته باشند
ايشا ن بيان نمودند اعتباراتي كه از سوي وزارت بهداشت ودرمان و آموزش پزشكي در اختيار بيمارستان سيدالشهداء(ع) فارسان قرار گرفته است به نحو بسيار خوب و به جا خرج شده است و از همينجا از مسئولين بيمارستان و دانشگاه علوم پزشكي شهركرد تقدير و تشكر ميكنم كه نظارت كافي و لازم را در هزينه وخرج اعتبارات هتلينگ اين مركز داشته اند، همچنين اظهار داشتند :باتوجه به اينكه در سال 1397 بيشترين اعتبارات وزارت بهداشت و درمان در بحث هتلينگ به تاسيسات زير بنايي مراكز منظور شده است . در اين سال بايد تاسيسات بخشها و قسمتهايي از بيمارستان كه تعميير نشده مد نظر قرار بگيرد ضمنا" نگهداري وسايل و تجهيزات در مراكز درماني رايكي از مهمترين اهداف وزارت بهداشت دانستند و در اين زمينه از مسئولين خواستند كوتاهي نفرمايند .

در ادامه بيان نمودند : گروه فني دانشگاه بايد با مراكز درماني در بحث هتلينگ همكاري لازم راداشته باشد و كوچكترين تغيير در مراكز بايد با نظارت گروه فني دانشگاه انجام گيرد .
در پايان دكتر صباغيان از بخشهاي درماني و آزمايشگاه و كلينك تخصصي بيمارستان بازديد نمودند .
در بازديد از كلينيك سيستم ارجاع مركز را بررسي و از مشكلات بيماران در خصوص كلينيك مطلع شدند، ضمنا"راه اندازي سيستم ارجاع را يكي از مهمترين برنامه هاي وزارت بهداشت دانستند و تاكيد داشتند هر چه سريعتر انجام گيرد تا مشكل مردم شهرستان و اطراف كمتر گردد .
تعداد بازدید:
3
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس : شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد دانشگاه، ساختمان شماره 1
كدپستي :8815713471           تلفن :33331040-038
                   دور نگار :33331040-038
                      It@skums.ac.ir    
تاریخ بروز رسانی 1398/02/05
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
Powered by DorsaPortal